reklama
kategoria: Na Sygnale
18 sierpień 2023

Policjanci poszukują właścicieli rowerów

fot. KPP w Giżycku
Giżyccy policjanci zabezpieczyli trzy rowery, których pochodzenia do tej pory nie ustalono. Nie zostały zgłoszone jako skradzione, dlatego też funkcjonariusze zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu właścicieli rowerów. Osoby, które posiadają informacje w tej sprawie, są proszone o kontakt z Wydziałem Kryminalnym giżyckiej jednostki.
REKLAMA

Giżyccy policjanci zabezpieczyli trzy rowery, których pochodzenia do tej pory nie ustalono. Rowery nie zostały zgłoszone jako skradzione, dlatego też funkcjonariusze zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu właścicieli rowerów. Rowery zostały zabezpieczone w lipcu br, z ustaleń wynika, że zostały skradzione na terenie Giżycka w okolicy Plaży Miejskiej.

- pierwszy rower jest koloru czarnego, posiada niebieskie elementy graficzne oraz napis "MALTRACK",

- drugi rower jest koloru białego, marki „Kross”

- trzeci rower jest koloru szarego, marki „Giant”

Osoby, które posiadają informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym giżyckiej jednostki. Kontakt telefoniczny: 47 735 22 57, 47 735 22 70 lub dyżurny jednostki 47 735 22 00. Zgłoszenia można dokonać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku przy ul. 1 – go Maja 26

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Giżycko
15.6°C
wschód słońca: 04:40
zachód słońca: 20:56
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Giżycku

kiedy
2025-09-01 18:00
miejsce
Giżyckie Centrum Kultury, Giżycko,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-09-28 17:00
miejsce
Dom Kultury, Kęty, ul. Żwirki i...
wstęp biletowany
kiedy
2025-10-13 19:00
miejsce
GOK PROMYK, Bystra, ul. Juliana...
wstęp biletowany
kiedy
2025-10-22 17:30
miejsce
Dom Kultury, Kęty, ul. Żwirki i...
wstęp biletowany