12 lipiec 2021

Ira - The Best Of

kupbilecik24.pl / Ira - The Best Of
Zapraszamy 24 lipca 2021 roku do Amfiteatr Twierdzy Boyen, Giżycko, ul. Turystyczna 1.
REKLAMA
data: 2021-07-24 20:00
miejsce: Amfiteatr Twierdzy Boyen, Giżycko, ul. Turystyczna 1
bilety: KUP BILET
 

Zespół IRA zapracował na miano legendy polskiej muzyki rockowej. Przeboje takie jak "Ona jest ze snu" czy "Nie daj mi odejść" znają i nucą wszyscy. Trasa koncertowa "The Best Of" to okazja, żeby posłuchać na żywo ulubionych piosenek IRY. Muzycy mają też w zanadrzu nowości! IRA jest jednym z najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka. Każda płyta grupy była sprzedażowym hitem. Muzycy starają się czerpać z różnych gatunków muzycznych, dzięki czemu zawsze są w stanie zaskoczyć swoich fanów.

Formacja powstała w 1987 roku. Wiele utworów, takich jak "Nadzieja" czy "Nie daj mi odejść", stało się hymnami dla osób, których młodość przypadała na lata 90. Zespół ma na koncie 12 płyt. Ostatni album - "Jutro" - właśnie miał swoją premierę. To 11 rockowych ballad, ale nie brakuje tu też cięższych, rockowych brzmień. Jak to wszystko brzmi na żywo? Najlepszą okazją, żeby to sprawdzić, są koncerty IRY w ramach trasy "The Best Of".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
IRA
artyści:
Artur Gadowski, Wojtek Owczarek, Piotrek Sujka, Marcin Bracichowicz, Piotr Konca
IRA jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów lat 90., mający na koncie trzy złote płyty i jedną platynową. Grupa pochodzi z Radomia, zadebiutowała w 1988 roku na festiwalu w Opolu, a dwa lata później ukazał się jej debiutancki album "IRA". Przełom w karierze grupy nastąpił w 1991 roku, wraz z ukazaniem się płyty "Mój dom", która pobiła wszelkie rekordy popularności. Kolejne lata były pasmem sukcesów, co potwierdziła płyta "1993" i wspólny koncert z grupą Aerosmith w Polsce. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Giżycku